دانلود منابع

شنبه، 06 شهریور 1400 | Article Rating
 

دانلود رایگان مجموعه کتاب Oxford Word Skills

سری کتاب‌های Oxford Word Skills یکی از بهترین و جامع ترین کتب آموزش لغت می باشد. این کتاب با تمرکز بر آموزش لغت، نه تنها به ارتقاء دانش لغت زبان آموزان کمک موثری می کند، بلکه مهارت های لیسنینگ ، ریدینگ ، اسپیکنگ و رایتینگ را بهبود می بخشد. این سری کتاب در 3 سطح بیسیک، اینترمیدیت و ادونس منتشر شده است . فصل های این سری کتاب متنوع و به دور از یکنواختی معمول در کتب آموزش زبان می باشد.
در سطوح مختلف این کتاب، لغات جدیدی که هم سطح با سطح زبان آموز می باشد با زبانی ساده توضیح داده می شود و پس از توضیح معانی کلمات، با به کار گیری تمارین و مثال‌های متعدد، استفاده ها متفاوت لغات در شرایط و زمان های متفاوت بررسی می شود. درنتیجه زبان‌آموز درک عمیقی از معانی متفاوت لغات پیدا می کند.
از نکات مثبت این مجموعه کتاب باید به این موضوع اشاره کرد که به دلیل به کار گیری زبانی ساده در توضیحات، زبان ‌آموزان می توانند از این مجموعه کتاب به صورت سلف استادی با خود آموز بهره گیرند و به آسانی تمام لغات را یاد بگیرند و با تکیه بر تمارین کتاب دانش لغوی آموزش داده را تثبیت کنند. اینگونه در مدت زمان کوتاهی دایره لغات خود را می توانند بسیار گسترش دهند. هم چنین، به دلیل نقاط قوت کتاب که در قبل ذکر شده و هم چنین تمارین سرگرم کننده و چالش برانگیز کتاب، این سری کتاب گزینه ای مناسب برای تدریس در کلاس‌های زبان می باشد. این مجموعه کتاب مختص گروه سن خاصی نمی باشد و به دلیل جذابیت موضوعات و تمارین برای تمام گروه های سنی مناسب می باشد.

 

دانلود کتاب Oxford  Word Skills Basic

دانلود نرم افزار این کتاب

 

دانلود کتاب Oxford Word Skills Intermediate

دانلود نرم افزار این کتاب

 

دانلود کتاب Oxford Word Skills Advanced

دانلود نرم افزار این کتاب

ثبت امتیاز